SUPERNATURAL FORUM
Bu kaliteli siteden en iyi şekilde yararlanmak için alttaki resme tıklayrak hemen üye ol, seni de aramızda görmek isteriz.. Smile

Split Second Uye_ol10

Join the forum, it's quick and easy

SUPERNATURAL FORUM
Bu kaliteli siteden en iyi şekilde yararlanmak için alttaki resme tıklayrak hemen üye ol, seni de aramızda görmek isteriz.. Smile

Split Second Uye_ol10
SUPERNATURAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Split Second

Split Second Empty Split Second

Mesaj tarafından Schneider Cuma Eyl. 24, 2010 12:09 am

Split Second Ssec

Oyun diğer araba yarışlarına göre daha farklı olup (bence) çok daha eğlenceli. Rakiplerinizle yarışırken yol kenarlarında bulunun engelleri kullanarak rakibinizi engelleyebiliyorsunuz ya da rakipleriniz tarafından aynı şeye mağruz kalıyorsunuz. Bu engellemeleri kullanabilmeniz için drift ve draft yaparak puan toplamanız gerekiyor. Oyunda yarış modu, survival modu(önünüzden giden bir tır size alevli fıçılar atıyor ondan kaçıyorsunuz), Survival modu(nfs'deki knocked out yarışlar her seferinde en arkada kalan eleniyor ta ki tek bir araba kalana kadar, helikopterin size bomba yağdırdığı ve sizin de onlardan kaçmanız gereken bi' mod, ve herkesin aynı arabayla yarıştığı tuzaklar dolu bir parkurda süreye karşı yarışıyorsunuz.Elite Race modu var orda da işin ehl-i kimselerle yarışıyoruz, olayı kapmışlar Smile Season, Quick Play, İnternet, LAN ve Split Screen Modu var. arkadaşım oyunun Death Race(Ölüm yarışı) filmine benzediğini söyledi ne kadar doğrudur bilmem ben o filmi izlemedim Very Happy Kafanızda canlandırmanıza yardımcı olur diye söyledim. Oyunu şiddetle öneririm. Sıkılmayacağınız bir araba yarışı oyunu.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Microsoft®️ Windows®️ 7 / Vista®️ SP2 / XP®️ SP3
İşlemci: 3.0 GHz Intel®️ Pentium (Win 7 / Vista / 2.6 GHz Intel®️ Pentium (XP) / 2.0 GHz AMD Athlon™️ 64 X2
RAM: 2.5 GB RAM (Win 7 / Vista) / 2.0 GB RAM (XP
Hard Disk Boş Alan: 6.5 GB
Ekran Kartı: 256 MB / 3D - Shaders 3.0
(NVIDIA®️ GeForce 7600 , ATI Radeon™️ X1600)

Oyun içi görüntüler

Split Second Blur_16

Split Second Splitsecond201005140452

Split Second Splitsecond201005140452

DOWNLOAD

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Not:Torrent gayet hızlıdır...
Schneider
Schneider
Yönetici
Yönetici