SUPERNATURAL FORUM
Bu kaliteli siteden en iyi şekilde yararlanmak için alttaki resme tıklayrak hemen üye ol, seni de aramızda görmek isteriz.. Smile

Bleach TV Serisi [080/???] Uye_ol10

Join the forum, it's quick and easy

SUPERNATURAL FORUM
Bu kaliteli siteden en iyi şekilde yararlanmak için alttaki resme tıklayrak hemen üye ol, seni de aramızda görmek isteriz.. Smile

Bleach TV Serisi [080/???] Uye_ol10
SUPERNATURAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach TV Serisi [080/???]

2 posters

Bleach TV Serisi [080/???] Empty Bleach TV Serisi [080/???]

Mesaj tarafından hyuga10 Salı Haz. 08, 2010 12:12 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tanıtım:

Kurosaki Ichigo 15 yaşında normal bir öğrencidir, ancak ölülerle iletişim kurma becerisine sahiptir. Ichigo'nun babası ve kardeşleri aileye ait bir klinik işletmektedirler.

Birgün, shinigami(ölüm tanrısı) olan Kuchiki Rukia, Ichigo'nun odasına camdan girer ve Ichigo'nun onu görebildiğine çok şaşırır. O anın kargaşasında çevreye gelen hollow(kötü ruh) ile dövüşürlerken, Rukia güçlerini Ichigo'ya geçirir. Shinigami güçlerini alan Ichigo, Rukia ile beraber hollow'ları yok etmeye başlar.

NOT: Tanıtım anime.gen.tr'den alıntıdır...

Anime Adı: Bleach
Dil: Japonca
Altyazı: Türkçe
Çözünürlük: 640x480
Video Formatı: avi.
Video Boyutu: 175-230 mb. arası
Çıkan Bölüm Sayısı: 262
Mangaka: Tite KUBO
Fansub Grubu: Sadece ilk 4-5 bölüm Lunar Fansub, 75'e kadar RAW bölümlerdir, 75'ten sonrası Dattebayo Fansub'tır.

Yükleme: hyuga10 [Yani ben Very Happy]

Dosya linklerinin şahsımdan izin alınması ya da site adının alıntı yapılması harici dağıtımı yasaktır!!!

Download Linkleri:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
hyuga10
hyuga10
Özel Üye
Özel Üye

Bleach TV Serisi [080/???] Empty Geri: Bleach TV Serisi [080/???]

Mesaj tarafından hyuga10 Salı Haz. 08, 2010 12:14 am

Yeni bölümler yakın zamanda eklenecektir, elimde 132. bölüme kadar mevcut, izledikçe 132.den sonrası da gelecektir, buna ek olarak yeni bir-iki seri uploadına başlayabilirim Very Happy
hyuga10
hyuga10
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj tarafından Schneider Salı Haz. 08, 2010 5:10 am

Teşekkürler Onur, çok iyi olur Smile
Schneider
Schneider
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından hyuga10 Salı Haz. 08, 2010 6:06 am

İzlediğin animelerin bölümlerini, raw ya da yabancı fansub olarak koymayı düşünüyorum ve yanında gerekli altyazıları vereceğim. Bir yandan Bleach'i uploadlarken bir yandan da Fairy Tail'i indirdiğim yere kadar uploadlarım, yine yeni anime izledikçe uploadlamaya devam ederim, belki One Piece projesi de olabilir ama onun hem bölüm sayısı hem de bölüm boyutu fazla olduğu için zor bir ihtimal Very Happy
Yine bunlara ek olarak elimdeki mevcut Heroes bölümlerini de uploadlayabilirim.
Türkçe fansub bölümlerini uploadlamamamın nedeni zaten sitelerinde mevcut oluyor ama Kazasker gibi sadece çeviri yapanlar olduğu için bölüm bulmakta zorlananlar olur diye bulabildiğim en kaliteli bölümleri de ek olarak yayınlamak istiyorum Very Happy
hyuga10
hyuga10
Özel Üye
Özel Üye