SUPERNATURAL FORUM
Bu kaliteli siteden en iyi şekilde yararlanmak için alttaki resme tıklayrak hemen üye ol, seni de aramızda görmek isteriz.. Smile

Hamilton'ın hedefi.. Uye_ol10

Join the forum, it's quick and easy

SUPERNATURAL FORUM
Bu kaliteli siteden en iyi şekilde yararlanmak için alttaki resme tıklayrak hemen üye ol, seni de aramızda görmek isteriz.. Smile

Hamilton'ın hedefi.. Uye_ol10
SUPERNATURAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hamilton'ın hedefi..

2 posters

Hamilton'ın hedefi.. Empty Hamilton'ın hedefi..

Mesaj tarafından Schneider Salı Mayıs 25, 2010 3:15 am

Hamilton'ın hedefi..
Lewis Hamilton, yaklaşan Türkiye Grand Prix'i hakkında konuştu ve hedefi açıkladı..

Hamilton'ın hedefi.. Hamilton_garaj2010

Lewis Hamilton İstanbul Park öncesi görüşlerini bildirdi:

"Türkiye yarışını sabırsızlıkla bekliyorum. Bence Monaco da gayet başarılı bir sonuç aldık fakat MP4-25’ımız öyle dar ve engebeli bir pist için henüz pek uygun değildi. Hızlı ve düz pistleri seven aracımız İstanbul Park’ta aracımız kesinlikle gerçek gücünü gösterecektir. Burada yarışmak harika olacak. Pistin karakteristik özelliklerine bakacak olursak İspanya’da bıraktığımız yerden devam edebileceğimiz bir pist. Hayal görmüyoruz ama yine başarılı bir sonuç alabileceğimizi ve öndeki araçlarla çekişme içine girebileceğimizi düşünüyoruz. İnsanlar sürekli lastik seçimlerinin özellikle daha büyük yakıt depolarıyla beraber bir sorun yaratıp yaratmayacağını soruyorlar ama bence aracımız hızlı virajlarda ve yarış boyunca lastiklerin korunmasında son derece başarılı. Herhangi bir sorun yaşanacağını zannetmiyorum. Türkiye’de birçok güzel yarışta bulundum fakat hiç kazanamadım. Umarım 2010 da Türkiye’de kazanacağım zaferle kendime yeni bir sayfa açabilirim."

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Schneider
Schneider
Yönetici
Yönetici

Hamilton'ın hedefi.. Empty Ve hedefine ulaştı :)

Mesaj tarafından Schneider Salı Haz. 01, 2010 8:42 am

Hamilton'ın hedefi.. 4999_7119_B_turkey

Red Bull'dan Hamilton'a hediye!
Formula 1'de sezonunun 7. yarışı olan Türkiye Grand Prix'si müthiş bir heyecan sahne oldu ve sonunda McLaren pilotu Lewis Hamilton kazandı!

Red Bull pilotlarının birbirine çarpması sonucu 41. turda üçüncü sıradan liderliğe yükselen Lewis Hamilton, İstanbul Park'ta damalı bayrağı ilk gören isim oldu.

İkinci sırayı yine McLaren'dan Jenson Button, üçüncülüğü ise Red Bull'da Mark Webber aldı.

41. tura kadar ilk iki sırayı paylaşan Red Bull pilotları Mark Webber ve Sebastian Vettel birbirine çarpınca, Alman pilot Vettel yarış dışı kaldı.

İstanbul Park'ta duble yolunda giden Red Bull pilotlarının birbirlerini geçme çabası pahalıya patladı ve sadece Mark Webber Türkiye GP'sinden puan çıkartabildi.

İstanbul Park'ta sıralama şöyle:

1 L Hamilton McLaren
2 J Button McLaren
3 M Webber Red Bull
4 M Schumacher Mercedes
5 N Rosberg Mercedes
6 R Kubica Renault
7 F Massa Ferrari
8 F Alonso Ferrari
9 A Sutil Force India
10 K Kobayashi BMW Sauber

11 P de la Rosa BMW Sauber
12 J Alguersuari Toro Rosso
13 V Liuzzi Force India
14 R Barrichello Williams
15 V Petrov Renault
16 S Buemi Toro Rosso
17 N Hulkenberg Williams
18 T Glock Virgin
19 L di Grassi Virgin
20 K Chandhok (Bitiremedi) Hispania
21 B Senna (Bitiremedi) Hispania
22 S Vettel (Bitiremedi) Red Bull
23 H Kovalainen (Bitiremedi) Lotus
24 J Trulli (Bitiremedi) Lotus
Schneider
Schneider
Yönetici
Yönetici

Hamilton'ın hedefi.. Empty Geri: Hamilton'ın hedefi..

Mesaj tarafından hyuga10 Salı Haz. 01, 2010 11:55 pm

Hedefine ulşatı Lewis Hamilton, hatta Mclaren duble da yaptı. Tamamen Hamilton yarışı oldu yani Very Happy
hyuga10
hyuga10
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj tarafından Schneider Çarş. Haz. 02, 2010 5:15 am

Bir hata o kadar etkiledi ki. Hem sürücülerin genel sıralamasını hem de takımların sıralamasını değiştirdi. Ah Vettel ah Smile Neyse benim istediğim kişi kazandı Razz
Schneider
Schneider
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından hyuga10 Çarş. Haz. 02, 2010 5:41 am

Zaten ben de haberi gazeteden okurken böyle bir hatanın nasıl olabileceğini çözemedim, izlesem belki daha net yorum yapabilirdim ama F1 ile pek alakam da yoktur Very Happy
hyuga10
hyuga10
Özel Üye
Özel Üye