SUPERNATURAL FORUM
Bu kaliteli siteden en iyi şekilde yararlanmak için alttaki resme tıklayrak hemen üye ol, seni de aramızda görmek isteriz.. Smile

Lucifer Uye_ol10

Join the forum, it's quick and easy

SUPERNATURAL FORUM
Bu kaliteli siteden en iyi şekilde yararlanmak için alttaki resme tıklayrak hemen üye ol, seni de aramızda görmek isteriz.. Smile

Lucifer Uye_ol10
SUPERNATURAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lucifer

Lucifer Empty Lucifer

Mesaj tarafından Schneider Ptsi Mayıs 03, 2010 12:36 am

Lucifer 300px-Lucifermark

İsim: Lucifer
Aktör: Mark Pellegrino
Oynadığı Bölümler:5.01, 5.03, 5.04, 5.10, 5.19

Tanrı'nın en güzel meleğiydi fakat Tanrı onu cezalandırdı çünkü o insanlığın önünde eğilmedi, eğilmeyince Tanrı onu huzurundan kovdu.
– Casey, 3.04 Sin City

Lucifer 250px-The_Devil%28mark%29

• Tüm melekler gibi Lucifer'in de bir bedene ihtiyacı vardır ve bu bedene girmek için bedenin rızası olmalıdır.Sam esas bedeni olmasına ragmen Lucifer önce Nick'in bedenini kullandı.
  • Micheal hariç tüm meleklerden daha güçlüdür.Sam ve Dean Castiel'in kaburgalarına işlediği Enochian mührü sayesinde Lucifer tarafından görünemez hale geldiler.
  • Dean Lucifer'i öldürmek için Colt'un yardımcı olabileceğini düşünüyordu ve gelecekte de bu planı uyguladı.
  • Uriel ve diğer meleklere göre Lucifer çok güzel bir melektir.
  • Lucifer cennetin en güçlü baş meleklerinden biri olmasının yanında Tanrı'yı gören dört melekten de biridir.
  • Michael Lucifer'e abi olarak gönderildi.

Bir zamanlar bir çocuktum ,ufak kardeştim ve bir abim vardı cok sevdiğim kendime idol olarak gordugum. Ondan yanımda kalmasını istedim ama o bana yüz çevirdi. Bana ucube dedi ve beni alt etti.
– Lucifer, 5.10 Abandon All Hope
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Schneider
Schneider
Yönetici
Yönetici

- Similar topics