SUPERNATURAL FORUM
Bu kaliteli siteden en iyi şekilde yararlanmak için alttaki resme tıklayrak hemen üye ol, seni de aramızda görmek isteriz.. Smile

Lost Final Hakkında İnternetten Yorumlar Uye_ol10

Join the forum, it's quick and easy

SUPERNATURAL FORUM
Bu kaliteli siteden en iyi şekilde yararlanmak için alttaki resme tıklayrak hemen üye ol, seni de aramızda görmek isteriz.. Smile

Lost Final Hakkında İnternetten Yorumlar Uye_ol10
SUPERNATURAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lost Final Hakkında İnternetten Yorumlar

2 posters

Lost Final Hakkında İnternetten Yorumlar Empty Lost Final Hakkında İnternetten Yorumlar

Mesaj tarafından Schneider Salı Mayıs 25, 2010 7:59 pm

Bir final insanları bu kadar mı kahrettirir bu kadar mı çileden çıkartır? Neyse ben kendimi tutuyorum final ile ilgili uzun bir yazı yazacağım başka bir başlıkta. Bu başlıkta trajikomik final yorumlarını sizinle paylaşmak istiyorum.

- 6 yıl boyunca bu diziyi izledik. Her gizemli olay üzerine kafa patlattık, teoriler ürettik. Lost artık bir yaşamımızın bir parçası oldu. Ama böyle şahane bir dizinin sonu böyle mi biter.

- Acaba ben mi anlamadım, çok müthiş bi final oldu da haberim mi yok?

- 6 Müthiş yılı kaybettirdiğiniz için teşekkürler. Salak yerine konulduk.

- Her şeyi bağlayamayacaklarını tahmin ediyorduk da bu kadar kötü bir finali ben bile beklemiyordum.

- Bu dizi TV tarihinin en büyük kandırmacası .

- Günlerinize, saatlerinize, beklediğiniz aylara yanın. Yazıklar olsun, ne diyeyim.

- 6 sezon! 6 sene! sürekli sorular sorduk, Bu mu cevabınız?

- Bu kadar büyük hayal kırıklığı görmedim, beklemiyordum , sinirden ağlıyorum.

- Daha fazlasını bekliyordum. Gerçekten ’lost’ oldum.

- Son sahnedeki uçak da neydi, daha fazla soru mu?

- 6 yıl boyunca seyrettim hala ada hakkında hiç bir fikrim yok.

- Bu son 6 sezonluk bir dizinin finaline yakışmadı.
Schneider
Schneider
Yönetici
Yönetici

Lost Final Hakkında İnternetten Yorumlar Empty Geri: Lost Final Hakkında İnternetten Yorumlar

Mesaj tarafından hyuga10 Çarş. Mayıs 26, 2010 2:17 am

Lost izlemedim, izlemeyi de hiç düşünmedim ama demek ki iyi ki izlememişim, nette tek girdiğim Haber sitesi Milliyet onda da her gün Lost ile ilgili ana bir haber oluyor her seferinde. Sırf bu manşetlerden ötürü sadece final bölümünü izleyebilirim Very Happy
hyuga10
hyuga10
Özel Üye
Özel Üye

Lost Final Hakkında İnternetten Yorumlar Empty Geri: Lost Final Hakkında İnternetten Yorumlar

Mesaj tarafından Schneider Çarş. Mayıs 26, 2010 7:32 am

Hata yaparsın Smile Bence sadece final bölümünü izlememelisin Very Happy Çok kötüydü ya final..
Schneider
Schneider
Yönetici
Yönetici

Mesaj tarafından hyuga10 Çarş. Mayıs 26, 2010 8:34 pm

O zaman en iyisi hiç bulaşmamak, baştan girersem belki işin içinden çıkamayabilirim Very Happy
hyuga10
hyuga10
Özel Üye
Özel Üye

- Similar topics