SUPERNATURAL FORUM
Bu kaliteli siteden en iyi şekilde yararlanmak için alttaki resme tıklayrak hemen üye ol, seni de aramızda görmek isteriz.. Smile


Bölüm Özeti

Aşağa gitmek

Bölüm Özeti

Mesaj tarafından Schneider Bir Perş. Nis. 15, 2010 6:53 am

Orjinal Yayın Tarihi: 27 Eylül 2005
Üretim Kodu:2T6903
Yazar:Raelle Tucker, Sera Gamble
Yönetmen:Kim Manners

Resmi Bölüm Tanımlaması:

Sam and Dean investigate a series of mysterious drownings written off as suicides. They discover the spirit is an angry little boy with the power to travel through water who is taking revenge on certain town inhabitants for a dark secret buried long ago. Dean forms a bond with a young boy who seems to have the power of premonition.

Özet:

Manitoc Göl'ün de genç bir kız her gün o gölde yüzmesine ve profesyonel bir yüzücü olmasına rağmen esrarengiz bir şekilde boğulur.Dean ve Sam araştırdığı zaman geçmiş yıllarda ki boğulma olaylarında bunun 3. olduğunu bulurlar.Ayrıca daha geçmiş yıllarda da esrarengiz şekilde boğulanlar olduğunu bulurlar.
Onlar, polis memuru Jake ve onun kızı Andreas ile torunu Lucas ile karşılaşır.Andrea'nın kocasının, daha önceden boğulan kişilerden biri olduğunu ve o günden sonra Lucas'ın bir kelime bile konuşmadığını öğrenirler.Araştırmaya devam ederler.Fakat bu sefer evin içinde Andreas boğulmaya başlar.Lucas haber verir.
Su ruhunun bir türüyle uğraştıklarını fark etmeye başlarlar.Ve biriyle ilgili olduğunu düşünürler.En yeni boğulan iki kişinin babasında hemfikir olurlar.Lucas, Dean için bir resim çizer Lucas'ın,ölümlerle bi bağı olduğunu bi ev resmi.Hala,konuşmaz, ama o ve Dean, kesin olmayan bir bağ oluştururlar.Dean ve Sam evi araştırır ve gölde 1970'te yani 35 yıl önce boğulan küçük bir oğlanın annesini bulurlar.Oğlanın,Carlton'un arkadaşı olduğu ortaya çıkar.Ve Carlton'dan intikam almaya geldiğini anlarlar.
Dean ve Sam onunla konuşmaya gittiklerinde.Gölün ortasında bot ile durduğunu ve onunda boğulacağını fark ederler.Dean ve Sam sadece, orada durup izlemekle kalabiliyor hiç bir şey yapamıyorlar.Ruh onu öldürmesine rağmen, Andrea banyosunda boğulmak üzereyken kurtarılır.Dean ve Sam başka birilerininde suçlu olduğunu anlar.

O gün Jake de orada olduğu ve onunda sorumlu olduğun üstünü kapatır.Dean,Sam ve Andrea bunu tartışırken Lucas, göle dolaşmaya çıkar dolaşır ve ruh tarafından fark edilir.Dean ve Sam, onu kurtarmak için göle atlarlar.Jake,Lucas karşılığında kendi canını almasını suç benim demesinden sonra ruh durur. Jake ölür, ama Andrea ve Lucas, kurtulur.Lucas sonunda, yeniden konuşur ve Dean ile Sam'e teşekkür eder.

Silinmiş Sahneler:

Lucas Peter Sweeney'i yönlendirecekti. Sonradan açıklanmayan bir sebeple silindi.

Notlar:

-Peter Sweeney Bon Jovi grup üyelerinin anagramıdır.

Bilgi:

-Ruhlar ( intikam almak isteyen bir ruh)
Schneider
Schneider
Yönetici
Yönetici

Mesaj Sayısı : 358
Kayıt tarihi : 13/04/10
Yaş : 26
Nerden : Sakarya

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz