SUPERNATURAL FORUM
Bu kaliteli siteden en iyi şekilde yararlanmak için alttaki resme tıklayrak hemen üye ol, seni de aramızda görmek isteriz.. Smile

İşte.

İşte.

Mesaj tarafından Jo Harvelle Bir Perş. Mayıs 20, 2010 9:20 pm

Selam, Selin. Bursa'lıyım. Supernatural Rpg sitem var, bu da üye olduğum ikinci fan sitesi,diğerinde de moderatörlük yapıyorum ama adres vermeyeyim,reklam olur. Birkaç yerde daha beni Jo Harvelle ismi altında bulabilirsiniz.

Supernatural'ın son bölümünü izledim, yeni sezonu bekliyorum. Eric Kripke güzel bir dizi çıkarmış olmasına rağmen son sezon itibariyle gözlerimi üzerine diktiğim bir insan-cık.

Favori karakterlerim ( Den ve Sam'den sonra diyelim);
*Impala.
*Jo Harvelle
*Gabriel (Trickster)
*Chuck
Jo Harvelle
Üye
Üye

Kullanıcı profilini gör

Geri: İşte.

Mesaj tarafından Schneider Bir Perş. Mayıs 20, 2010 9:24 pm

Hoşgeldin Selin gerçekten güzel bir tanışma mesajı olmuş Smile Sanırım görmüştüm seni diğer sitelerin birinde Smile Benim de yeni sezonla ilgili şüphelerim var eğer 5.sezondan daha iyi olmayacaksa bitirmeliydiler diye düşünüyorum. Ama beni ve herkesi şaşırtıp mükemmel bir senaryo da hazırlayabilirler 6.sezon için. Impala ve Gabriel'i çok severim ben de Smile

Yönetici
Yönetici

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Dean Winchester Bir Perş. Mayıs 20, 2010 9:26 pm

Hoş geldin Selin zaten tanışıyoruz
Dean Winchester
Üye
Üye

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Jo Harvelle Bir Perş. Mayıs 20, 2010 9:54 pm

Schneider demiş ki:Hoşgeldin Selin gerçekten güzel bir tanışma mesajı olmuş Smile Sanırım görmüştüm seni diğer sitelerin birinde Smile Benim de yeni sezonla ilgili şüphelerim var eğer 5.sezondan daha iyi olmayacaksa bitirmeliydiler diye düşünüyorum. Ama beni ve herkesi şaşırtıp mükemmel bir senaryo da hazırlayabilirler 6.sezon için. Impala ve Gabriel'i çok severim ben de Smile

Evet ya spoiler vermek gibi olacak ondan spoiler içinde veriyorum. İZLEMEYEN BAKMASIN.
Spoiler:
Jo ve Gabriel öldükten sonra Eric'in kalemine güç veren hangi ilahi güç varsa işte onun benimle alay ettiğini falan düşünmeye başladım. Şaka gibiydi, en sevdiğim iki karakter aynı sezonda öldü resmen. Zaten impalaya bir şey olursa çok feci lanet ederim, Satanist çocuğun olduğu bölümde geri vites yüzünden çarptığında arabayı baya küfretmiştim. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Selam sana da Ali ^^
Jo Harvelle
Üye
Üye

Kullanıcı profilini gör