SUPERNATURAL FORUM
Bu kaliteli siteden en iyi şekilde yararlanmak için alttaki resme tıklayrak hemen üye ol, seni de aramızda görmek isteriz.. Smile


Bölüm Özeti

Aşağa gitmek

Bölüm Özeti

Mesaj tarafından NightMare Bir Ptsi Nis. 19, 2010 1:14 am

Papaz Jim, kilisesinde bir kızı karşılır. Meg (kız) ben çok kötülük yaptım gibi laflar ile giriş yapar. Sonra gözleri siyahlaşır Papaz Jim iblis olduğunu anlar. Jim koşarak silahlarla dolu olan kilerine koşar ama Meg ondan daha hızlıdır. Meg ısrarla Winchester'ların yerini sorar Jim gerçekten bilmemektedir ama bilse de söylemeyecektir. Meg Jim'in elini ve boğazını keserek öldürür.

Winchesterlar Colorado'ya doğru iblisi bulmak için yola çıkar. John iblis hakkında bildiği her şeyi anlatır. İzini 1 yıl önce bulduğunu söyler. Tam 6 aylık olan bebeklerin odalarında herkese aynı şeyi yaptığını ve belirli doğal facialar gerçekleştiğini anlatır. Yolda John arabasını köşeye çekince Sam ve Dean ne yaptığını sorar John Papaz Jim'in boğazı kesilerek öldüğünü söyler. John kızgındır ve sarsılır. Yolda yemin eder bu işi bitireceğine. 3'ü de iblisin kime saldıracağını bulmak için ayrılır. Haftaya 6 aylık olacak bebeklerini listesini ararlar.

Hastaneden çıktığında bir imge daha görür. Bir bebeğin annesinin öldüğünü net olarak görür imgesinde tren yolu olduğunu görür. Haritada tren yolunu takip eden yerlere gider kendince ipuçları aramaktadır. O sırada imgesindeki anne ve kızı görür.Dean ve John'a söyler. Ardından hızla John Meg'i oyalamak için sahte Colt alır ve gerçeğini Dean ve Sam'e iblisi öldürmeleri için verir.

John gider fakat iblislere kandıramaz. Kutsal su ile onları biraz yavaşlatır.Ama kaçamaz. John'u esir alırlar.

Sam ve Dean iblisin saldırdığını görür ve hızla eve girer. Adam korkar ve karısını korumaya çalışır. Dean bebeği alırken Sam iblisi hedef alır ve Colt ile ateş eder. Yine de öldüremez. İblis yok olur. Dışarı çıktıklarında Sam yanan eve girmek ister Dean engeller.

İkiside babasını merak ederken Dean bir telefon alır.Meg onlara John'u bir daha göremeyeceklerini söyler.
NightMare
NightMare
Yönetici
Yönetici

Mesaj Sayısı : 118
Kayıt tarihi : 13/04/10
Yaş : 26
Nerden : Sakarya

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz